MojAndroid

Spoločnosť HTC vás pozýva na ďalšie stretnutie ORANGE Android Roadshow 2015 do Žiliny. Stretneme sa už túto sobotu 13. júna 2015 v hoteli Holiday Inn, kde si ukážeme novinku HTC One (M9). Najnovšia vlajková loď v celosvetovo uznávanej HTC One rodine je klasickou a nadčasovou oslavou krásy a elegancie, ktorá kombinuje maximálny štýl a vysoký výkon, čo vám umožní získať čo najviac z vášho mobilného telefónu. Vyskúšať si ju budete môcť osobne vo svojich rukách. Začíname o 10:00. Registrácia na akciu je ZADARMO, máme posledné voľné miesta.

registrovat sa

Všetky ďalšie informácie spolu s programom akcie a mapou nájdete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

HTC One M9

HTC One M9-recenzia-8

V nadväznosti na trojročnú snahu o dokonalosť, HTC One M9 spája to najlepšie z oceneného HTC One M7 a HTC One M8 do pôsobivého, ikonického dizajnu. Výrazné kovové hrany sú dokonale kombinované s ladnými krivkami poskytujúc vzhľad na úrovni šperku. Malý s ľahkým držaním, vypracovaný, jednoliaty kovový dizajn je zvýraznený nádherným dvoj tónom strieborného a ružovo zlatého povrchu, ktorý je rovnako osobitý ako je odolný. Zlaté boky vyleštené ako zrkadlo sa bez námahy zlievajú do línie brúseného strieborného zadného panela, podporujúc jasný a živý displej.

HTC Sense 7: Rozšírenie vás

Váš telefón by mal vypovedať o tom, kto ste a nový HTC Sense™ 7 vám poskytuje kontrolu nad všetkým. Vysoko prispôsobiteľný a intuitívny sa stáva vami, HTC Témy vás stavajú do stredobodu zážitku so smartfónom, inteligentne analyzujúc vaše obľúbené fotografie, menia vzhľad a dojem z vašich aplikácií, farebných schém a pozadí.

Váš vždy pripravený spoločník na cestách, váš smartfón, je perfektne umiestnený tak, aby obohatil váš mobilný život. Sense 7 prichádza s novou verziou domovskej obrazovky, aby poskytoval najužitočnejšie aplikácie domovskej stránke na základe vašej polohy. S týmto kontextovým a prispôsobiteľným ovládacím prvkom (widgetom), či už doma, v práci, alebo pri zábave, nie ste nikdy vzdialený viac než na jedno kliknutie od funkcie, ktorú potrebujete. Inteligentnejší HTC BlinkFeed ™ tiež uľahčuje odhaliť skryté poklady, ktoré vás obklopujú a pomocou lokalizačných údajov odporučí body záujmu, novinky a informácie.

HTC One M9-recenzia-5

Neuveriteľné zobrazovanie: Pomáhame vám vytvoriť vaše najlepšie spomienky

Keďže nosíte vo vrecku najlepší fotoaparát, vytvoriť s vašim smartfónom geniálne, kreatívne a zábavné fotografie bude ľahké ako vánok. Fotoaparáty HTC One M9 sú navrhnuté tak, aby zachytili každý okamih v úžasnej kvalite, ktorá vám umožní prežiť tieto okamihy znovu a znovu. Hlavný fotoaparát je vybavený neuveriteľnými 20 megapixelmi, ktoré zvýrazňujú každý ostrý, zložitý detail a zafírové sklíčko objektívu chráni pred poškriabaním. Pre živé video, ktoré vyzerá ako posledný trhák, fotoaparát tiež natáča filmy v rozlíšení 4K.

Najlepšie momenty vás často prekvapia a spontánny okamih nie je dostatočne osvetlený. Najlepší možný spoločník impulzívneho fotografa, HTC One M9 rieši nízku hladinu osvetlenia záberov s výkonným čelným fotoaparátom UltraPixel™. Dynamická auto expozícia a UltraPixely, ktoré zachytávajú o 300% viac svetla než štandardné fotoaparáty vytvárajú ostrejšie, prirodzenejšie a vyváženejšie autoportréty v akýchkoľvek svetelných podmienkach.

HTC Sense 7 s funkciou HTC EYE ™ Experience robí tvorbu kreatívnych snímok jednoduchou. Hostiteľ nových efektov na úpravu fotografií, ako sú napríklad tvary, prizma, prvky a bokeh, vám umožní pridať trochu individuálneho umenia do každého záberu. S aplikáciou Zoe™ ich môžete automaticky upravovať, pridávať k nim hudbu² podľa svojho výberu a dovoliť priateľom remixovať kolekciu vlastnými zábermi a vytvárať tak spoločne zdieľanú oslavu každého okamihu.

RE fotoaparát

re-global-KSP_background_8

Sústreďte sa na okamih, nie na váš fotoaparát. Úžasne zábavný a bezproblémovo použiteľný, fotoaparát RE sa vám zapne v ruke, zaznamenáva fotografie a videá bez hľadáčika a všetko odosiela do vášho telefónu, kde možno záznam jednoducho upraviť a jedným stlačením zdieľať.

Zariadenie je navrhnuté tak, aby sa vám prirodzene a s ľahkosťou vošlo do dlane a nepôsobilo rušivo. Zariadenie RE ponúka nerušené snímanie videa a fotografií. Ovládanie jedným tlačidlom vám nespôsobí starosti pri prepínaní medzi režimami a jeho objektív so 146-stupňovým zorným uhlom zachytí všetko bez ťažkopádneho hľadáčika.

Každodenné chvíle sa zmenia na nezabudnuteľné: pripojte vaše zariadenie RE k riadidlám vášho bicykla alebo ku kolobežke vášho dieťaťa. Pripnite ho k svojmu ruksaku pri túre alebo k parapetu okna a vytvorte zrýchlený videozáznam vašej štvrte.

Zdroj: tlačová správa

12.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+