MojAndroid

Všetci majitelia smartfónu HTC One M9 majú dnes dôvod na radosť. Aktuálna vlajková loď taiwanského výrobcu totižto oficiálne získala podporu od CyanogenMod a majitelia tohto zariadenia si tak môžu nainštalovať alternatívnu ROM s upraveným natívnym Androidom. K dispozícii je nightly ROM s upraveným Androidom 5.1 Lollipop, ktorá nesie označenie CM 12.1. Na stránkach get.cm ju hľadajte pod kódovým označením zariadenia himaul.

HTC One M9-recenzia-1

Náš tip
RECENZIA | HTC One M9: Skôr evolúcia ako revolúcia

Okrem HTC One M9 získali podporu od CyanogenMod tímu aj zariadenia Lenovo ZUK Z1 (ham), Shield Portable (roth) a NVIDIA Shield Tablet (shieldtablet). Všetky tieto zariadenia získali rovnako podporu pre CM 12.1 ROM s Androidom 5.1 Lollipop. Všetky dostupné ROM sú ale iba v nightly verzii, čo znamená, že používateľ nemusí nutne získať všetky súčasti systému a niektoré funkcie nemusia byť dostupné.

Zdroj: +CM

16.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+