MojAndroid

HTC One M9 dostáva v Európe ďalšiu aktualizáciu, ktorá by mala vylepšiť nielen kvalitu fotoaparátu. Firmvér nesie označenie 1.40.401.5 a hoci nie je založený na novšom Androide 5.1 Lollipop, majiteľov určite poteší. Update má totižto riešiť problém prehrievania zariadenia pri nabíjaní a taktiež predĺžiť výdrž na batériu.

Fotoaparát by po aktualizácii na najnovšiu verziu mal ponúknuť lepšie automatické nastavenia expozície, vďaka čomu by M9 mal vytvárať menej preexponované zábery. Zmeny k lepšiemu by sa malo dočkať aj fotenie v noci. HTC údajne popracovalo na redukcií šumu a neostrosti snímkov pri nepriaznivých svetelných podmienkach. Odstránený je údajne aj žlto-zelený nádych fotografií, vďaka čomu sa viac približujú realite.

Náš tip
RECENZIA | HTC One M9: Skôr evolúcia ako revolúcia

Chod na batériu taiwanský výrobca predĺžilo znížením spotreby niektorých populárnych aplikácií, ako Youtube alebo Facebook. Tepelný manažment bol tiež vyladený a zariadenie sa pri nabíjaní už tak neprehrieva.

Aktualizáciu sme na redakčnom HTC One M9 obdržali aj my, aj keď s označením 1.40.401.8. Čo do veľkosti má 526 MB, takže na jej stiahnutie odporúčame použiť WiFi.

one M9 aktualizacia1 one M9 aktualizacia2

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+