MojAndroid

HTC len včera predstavil balík vylepšení, ktoré sa majú týkať funkcií pri fotení a natáčaní videa vašim HTC smartfónom. Hoci v éteri zaznela informácia o tom, že taiwanský výrobca sprístupní nové funkcie na starších modeloch niekedy v nasledovných mesiacoch, zdá sa, že táto bola mylná. Na internete sa totižto objavili správy o tom, že HTC v niektorých regiónoch už začína s aktualizáciou jeho TOP modelu One M8. Zatiaľ nie je isté, či ide len o test alebo o spustenie globálnej aktualizácie, ktorá by sa čoskoro mohla dostať aj k slovenským používateľom.

HTC Eye Experience je najnovším softvérovým updatom, ktorý ponúka funkcie ako detekcia tváre pri videohovoroch, či Split Capture pre rozdelenie obrazu na dve časti, z ktorých jedna je snímaná predným, a tá druhá zadným fotoaparátom. Navyše selfie fotografie a videá budete môcť vytvárať aj pomocou hlasu príkazmi “action” alebo “say cheese”. Update s novými funkciami má údajne veľkosť niečo cez 252 MB a o jeho dostupnosti na Slovensku vás budeme ešte informovať.

Náš tip
HTC Eye Experience prináša vylepšenia fotoaparátu aj pre existujúce zariadenia

Balík vylepšení pre fotoaparát, nazývaný HTC Eye Experience má byť okrem HTC One M8 dostupný aj pre One M7,  One E8, One Mini, One Mini 2, One Max, Desire 816, Desire 820 a Butterfly 2.

Doplnené: Náš čitateľ Vladimír informoval o dostupnosti aktualizácie Eye Experience pre HTC One M8 aj na Slovensku. Konkrétne ide o model zakúpený v Orangei.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+