MojAndroid

Vlajková loď spoločnosti HTC dostáva v týchto chvíľach aktualizáciu na Android 4.4.3. Hoci nejde o najaktuálnejšiu verziu, vývojári uviedli, že aj v tejto verzii implementovali bezpečnostné opatrenia, ktoré boli jedinou novinkou v systéme Android 4.4.4. Vďaka tomu budú mať majitelia HTC One M8 ten najaktuálnejší softvér, aký je momentálne k dispozícii.

Update má veľkosť 592 MB a v popise aktualizácie nie je uvedené nič iné, okrem novej verzie operačného systému. Takýto veľký update však zvyčajne prináša veľké množstvo vylepšení a aj keď nebudú zjavné hneď pri inštalácii, postupom času sa možno ukáže, aké novinky HTC pridalo do svojho systému. My sme v redakcii na našom HTC One M8 ešte aktualizáciu neobdržali. Očakávame ju však v priebehu niekoľkých dní, maximálne týždňov. Aktualizácia sa môže zobraziť na vašom zariadení ako upozornenie, alebo jej prítomnosť môžete manuálne skontrolovať v nastaveniach v časti O telefóne. Ak sa vám podarí nainštalovať najnovší softvér od HTC, dajte nám v diskusii vedieť, aké zmeny ste postrehli.

Doplnené: HTC One M8 dostáva spomínanú aktualizáciu už aj na Slovensku. Jej veľkosť je nakoniec niečo cez 613MB a nesie označenie 2.22.401.4. Prináša optimalizáciu výkonu WiFi, Bluetooth a mobilných sietí. Dočkali sme sa aj nových verzii aplikácií pre fotoaparát, galériu nastavenia, či optimalizáciu Boomsound, režimu extremnej úspory energie, či rýchlych nastavení.

Screenshot_2014-07-28-12-56-59 Screenshot_2014-07-28-12-57-10 Screenshot_2014-07-28-13-01-32

Zdroj: Android Central

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+