MojAndroid

Smartfón, ktorý úplne zmenil definíciu toho, ako vnímame spoločnosť HTC. Prvý celokovový Android bol inšpiráciou aj pre iných výrobcov a svoju prácu urobil naozaj dobre. Hovoríme samozrejme o HTC One M7, ktorý bol taiwanským vedením oficiálne poslaný na dôchodok. Android 5.0 je totižto poslednou zastávkou pre tohto velikána, aktualizáciu na Android 5.1 už nedostane. Túto správu potvrdzuje status od Mo Versi na Twitteri.


Táto správa sa netýka Google Play edície tohto smartfónu, ktorá má priamu podporu aktualizácií priamo od Googlu. Majitelia klasickej verzie HTC One M7 však nemusia smútiť. Množstvo predaných zariadení sa počíta na milióny, a tak je po vydaní ďalšej verzie Androidu len otázkou času, kedy niekto vyvinie alternatívnu ROM s Androidom 5.1. A keďže sa dovtedy (možno) skončí aj záruka vášho zariadenia, budete môcť veselo rootovať a flashovať najnovší systém!

Zdroj: Twitter

19.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+