MojAndroid

Minuloročná vlajková loď HTC One (M7) dostáva menšiu OTA aktualizáciu, ktorá opravuje chyby a vylepšuje kvalitu telefónnych hovorov. Aktualizácia má číselné označenie 6.09.401.11 a veľkosť 193,01 MB, takže na jej stiahnutie odporúčame byť pripojený k Wi-Fi sieti. Aktualizácia neprináša novú verziu Androidu a aj ďalej drží systém na verzii 4.4.3 KitKat. Na najnovší Lollipop si tak budeme musieť ešte počkať.

Naše redakčné HTC One bohužiaľ žiadnu aktualizáciu nedostalo, no na jej prítomnosť aj na Slovensku nás upozornil náš čitateľ Filip – “Na HTC One M7 bola vypustená OTA aktualizácia vo veľkosti zhruba 190 MB. Prináša opravy a vylepšenia chyb a zdokonalenie telefonovania. Už sa sťahuje do HTC zakúpeného v Orange.”

Ak vlastníte HTC One a dostali ste už aktualizáciu, dajte nám vedieť, aký dopad má nová verzia firmvéru na kvalitu hovorov.

Zdroj: XDA

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+