MojAndroid

Už 10. marca by sme sa mali dočkať nového prírastku do rodinky vlajkových lodí s Androidom. Ten má predstaviť taiwanský výrobca HTC, ktorý už teraz púta pozornosť krátkymi videami a obrázkami na svojich sociálnych sieťach. Tým najnovším bude samozrejme HTC One M10, ktorý by mal priniesť vylepšenia na viacerých frontoch. Spoločnosť na nich “posadnuto” pracovala a so svojho zariadenia je nadšená a verí, že budeme aj my. Či tomu tak naozaj bude uvidíme už budúci týždeň.

Inak, podľa dostupných informácií sa môžeme tešiť najmä na kvalitný fotoaparát, s ktorým mal doteraz výrobca asi najväčšie problémy. Má mať 12 Mpix, lepšiu svetelnosť, optickú stabilizáciu a pixely, ktoré dokážu absorbovať viac svetla. To by malo vyústiť do kvalitnejších fotografií, a to nielen tých, ktoré budú fotené počas dňa. Okrem toho má novinka ponúknuť aj Snapdragon 820, 3 alebo 4 GB RAM, nové unibody telo a tiež 5,2″ QHD displej. O ďalších parametroch sa dozvieme už čoskoro.

Zdroj: Androidcentral

3.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+