MojAndroid

Na zahraničných portáloch a Youtube kanáloch sa čoraz častejšie objavujú komentáre používateľov, ktorí sa s veľkou ochotou chystajú vymeniť svoj nie tak starý iPhone 5 za novú vlajkovú loď HTC One, hneď po jej uvedení na trh. V súvislosti s týmto sa objavila nová správa, podľa ktorej bude aktualizovaná verzia softvéru HTC Sync umožňovať získať dáta z iTunes zálohy iPhonu. Tento proces výrazne zjednoduší novým majiteľom HTC zariadení prechod z platformy iOS na Android.

HTC One

Nová verzia aplikácie HTC Sync bude debutovať s príchodom smartfónu HTC One. Podľa dostupných informácií bude schopná získať zo spomínanej zálohy fotografie, videá, kontakty, textové správy a ďalšie dáta, ktoré sú pre používateľa veľmi dôležité pri zmene zariadenia. Samozrejme, že noví majitelia HTC smartfónov si budú musieť vytvoriť novú kolekciu aplikácií a zvyknúť si na nové prostredie, no ich prechod bude výrazne zjednodušený.

Zdroj: Pocketnow

23.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+