MojAndroid

Konkurenčný boj výrobcov smartfónov pripravil pre fanúšikov už niekoľko skvelých okamihov. Dokonalým príkladom je aj najnovšia reklama od taiwanského výrobcu HTC. V reklame je stredobodom pozornosti najnovší smartfón HTC One A9, ktorý už od počiatkov svojej existencie potvrdzuje, že nie je iba ďalším z bežných zariadení spoločnosti. Okrem zaujímavých funkcií a vlastností sa novinka dočkala reklamného spotu, ktorý skutočne stojí za pozretie.

Náš tip
DISKUSIA | Ako sa vám páči nový HTC One A9? Zvažujete jeho kúpu?

Už na prvý pohľad je jasné, že nejde iba o ďalšiu reklamu propagujúcu nové zariadenie. Reklama je od začiatku akčná a dynamická a v mnohých smeroch netradičná. Pre fanúšika technológií prichádza najzaujímavejší okamih práve v scéne, v ktorej herec-parkourista rozkope kopu jabĺk na stole. Nie, nie je to náhoda a o to je táto reklama zaujímavejšia. Čo si o nej myslíte vy? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom!

Zdroj: HTC (YouTube) via The Verge

5.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+