MojAndroid

HTC na Vianoce poteší majiteľov smartfónov HTC One M9 aj HTC One A9 aktualizáciou na najnovší Android 6.0 a 6.0.1 Marshmallow. Pôvodne sme si mysleli, že obidve zariadenia dostanú už najnovšiu verziu 6.0.1, tú však nakoniec obdrží len model One A9. Update by mal byť podľa viceprezidenta spoločnosti, Mo Versiho, dostupný pre obidva smartfóny do 24 hodín. Doraziť by teda mal ešte počas štedrého dňa. Otázne ostáva, či sa ho v rovnakom čase dočkajú aj majitelia na Slovensku. Na našom redakčnom One A9 sme ho zatiaľ neobdržali.

HTC drží sľub rýchlych aktualizácii pre One A9. Ten podľa jeho predchádzajúcich prisľúbení má dostávať aktualizácie na novší Android už do 15 dní odo dňa aktualizovania Nexusov. S najnovším Android sa môžeme tešiť na viacero noviniek. Android 6.0.1 konkrétne prináša nové emotikony, možnosť vypnúť režim Nevyrušovať po zvolenom čase, ale aj opravy bezpečnostných chýb. Samozrejme, majitelia HTC One M9 sa pri prechode z Lollipopu na Marshmallow dočkajú viacerých vylepšení.

Zdroj: twitter

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+