MojAndroid

Nový smartfón spoločnosti HTC dostane okrem aktualizácie na novší Android 6.0.1 Marshmallow ďalší menší update. Ten začal taiwanský výrobca distribuovať v niektorých krajinách už minulý týždeň. Až teraz sme sa však dočkali odhalenia novej funkcie, ktorú prináša. Konkrétne sa môžu majitelia tohto zariadenia tešiť na nové zobrazovacie profily displeja, ktoré v istej obmedzenej podobe boli dostupné už v originálnom HTC One A9. Výrobca teda pôvodné režimy AMOLED a sRGB doplnil o ďalšie dva – studenejšie farby a teplejšie farby. Ako už z ich názvov vyplýva, po prepnutí dokážu zmeniť vyváženie bielej, čo určite ocenia fanúšikovia teplejších aj studenejších farieb.

Náš tip
RECENZIA | HTC One A9: Pán kontroverzný

Update nesie označenie buildu 1.27.709.5, ktorý dostali majitelia taiwanskej verzie so 16 GB vnútornej pamäte a 2 GB RAM – model A9u. Nie je teda úplne vylúčené, že podobné profily sa v naších končinách neobjavia. Myslíme si však, že HTC nebude tak skúpe a sprístupní ich skutočne všetkým majiteľom a nielen tým, čo sa nachádzajú v jeho domovskej krajine. Každopádne, udpate sme ani na našej redakčnej A9 neobdržali, takže nám neostáva nič iné ako čakať.

Zdroj: androidauthority

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+