MojAndroid

Rok 2013 sa blíži ku svojmu koncu a to znamená, že už v najbližších mesiacoch budeme svedkami odhalenia vlajkových lodí viacerých výrobcov. Okrem Samsungu Galaxy S5, by to mali byť aj HTC One 2 či LG G3. Aké parametre ponúknu?

Testujeme vlajkovú loď LG G2

Na obrázku LG G2

Najnovšie správy a uniknuté informácie odhalili nové parametre a skutočnosti o tom, ako by mohli byť tieto dva smartfóny vybavené. LG G3 má poháňať vlastný procesor Odin so 64 bitovou architektúrou Cortex-A50 a disponovať by mal aj 5,5 palcovým displejom s rozlíšením 2560×1440 px. Známu hardvérovú špecifikáciu dopĺňa už len 16 Mpix fotoaparát, pri ktorom zatiaľ nie je isté, či bude ponúkať aj optickú stabilizáciu. Predpokladáme, že Android vo verzii 4.4 KitKat je už samozrejmosťou.

Náš tip
HTC One 2 – Bude takto vyzerať novinka od HTC ?

Nástupca súčasného modelu HTC One sa podľa najnovších špekulácií nedočká až takých veľkých zmien, minimálne čo sa dizajnu týka. Má byť však vybavený väčším 5 palcovým displejom s maximálne vyhovujúcim rozlíšením 1920 x 1080 px. Jeho srdcom bude Snapdragon 800 alebo 805, či 2 GB RAM. Nedávne správy tiež naznačovali, že HTC ostane verné 4 Mpix ultrapixelovému  snímaču, boli by sme však radi, keby sa  zvýšilo aspoň jeho rozlíšenie. HTC One 2, alebo tiež HTC M8, sa nedávno objavil na fotografiách a nižšie môžete nájsť aj jeho údajný 3D model.

HTC-One-2-M8-3D

Samozrejme, žiadne z týchto špecifikácií neboli potvrdené a to ako budú smartfóny LG G3, HTC One 2 či iné vlajkové modely nakoniec vyzerať sa dozvieme až neskôr. Možno už na CES 2014 začiatkom januára alebo MWC 2014 vo februári.

Zdroj: androidauthority, androidcommunity

27.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+