MojAndroid

Vo svete nie je zvykom, že sa firmy vyjadrujú o svojej konkurencii, hlavne vtedy, ak je konkurencia silnejšia, ako samotná firma. To si však ku srdce zrejme neberie HTC, ktoré sa v severnej Ázii nechalo počuť novinármi. CEO pre severo-ázijskú pobočku spoločnosti HTC – Jack Tong – vyslovil niekoľko zaujímavých slov o konkurencii, konkrétne o spoločnosti Samsung. V skratke Tong Samsungu odkazuje: “Mali by ste sa začať báť!“.

Tong sa takto nevyjadril len z dlhej chvíle a svoje tvrdenie má riadne podložené. Najnovšie zariadenie spoločnosti HTC, známe ako J Butterfly, či Droid DNA totižto po začiatku predaja v Japonsku zožalo obrovský úspech a jeho predajnosť dokonca predbehla aj predajnosť najnovšieho smartfónu od konkurencie – iPhone 5. Tong však tvrdí, že toto je len začiatok a HTC si na tento rok pripravilo viacero noviniek, ktoré majú ochromiť konkurenciu, a hlavne Samsung, ktorý už dlhodobo kraľuje rebríčku predajnosti.

 

Nevieme, ako máme vyjadrenie pána Tonga chápať, ale rozhodne sa tešíme tomu, že HTC sa vracia ku sláve, ktorú malo pri začiatkoch operačného systému Android. Spoločnosť HTC je svetovo známa svojou veľmi vysokou kvalitou spracovania a rovnako slávnou je aj vďaka svojej nadstavbe Sense, ktorá patrí jednoznačne medzi najlepšie na trhu. Jack Tong sa na margo tejto veci nakoniec ešte vyjadril, že HTC nechá “konkurenciu tento rok v prachu za sebou” potom, ako predstaví nové “oči priťahujúce” zariadenia, ktoré by mali nastaviť vyšší štandard trhu. Uvidíme, čo pod týmto pán Tong myslel a rozhodne sa tešíme na to, čo spoločnosť HTC tento rok prinesie.

Zdroj: AndroidAuthority

29.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+