MojAndroid

Informácie o novej vlajkovej lodi spoločnosti HTC sa začínajú pomaly vyplavovať na povrch. Zatiaľ čo technické špecifikácie sú už ozrejmené, stále máme pochybnosti o dizajne a konštrukčnom spracovaní zariadenia. Hoci prednedávnom unikli prvé živé a tlačové fotografie, neboli sme si istí, či naozaj ide o HTC M7 vo finálnej podobe. Tieto pochybnosti by však mohli vyvrátiť najnovšie snímky a video, ktoré údajne zobrazujú diely nového tela em sedmičky.

 

Uniknuté snímky pochádzajú z e-shopu etradesupply.com, na ktorom sú náhradné diely tela HTC M7 dokonca už skladom a dajú sa kúpiť. Podľa dostupných informácií je predná strana vyrobená z hliníkovej zliatiny a nadobúda rozmery 137×70 mm. Oproti iným smartfónom spoločnosti vyniká najmä vlastným tlačidlom pre spúšť fotoaparátu, ktoré by mohlo naznačovať vylepšenia aj v oblasti kvality fotografického snímača. Konštrukcia telefónu žiaľ nebude odolná voči vode, tak ako je to v prípade 5 palcového HTC Butterfly.

Ak spoločnosť zvolí dobrú cenovú politiku, tak potom by mohol mať nový HTC M7 značný úspech. Novinka by podľa posledných správ mala byť predstavená už 19. februára na samostatnej akcii v Londýne. Keďže novinári ešte doposiaľ nedostali žiadnu oficiálnu pozvánku, stále očakávame potvrdenie tohto dátumu spoločnosťou HTC.

Niečo o HTC M7:

Nová vlajková loď spoločnosti má byť vybavená 4,7 palcovým Full HD displejom, štvrojadrovým procesorom Qualcomm APQ8064 s taktom 1,7GHz a 32GB vnútornou pamäťou. Chýbať by nemala ani batéria s kapacitou 2300mAh, 12Mpix fotoaparát a predná 2Mpix kamera. HTC M7 bude fungovať s operačným systémom Android 4.1.2 Jelly Bean a novou verziou používateľského prostredia HTC Sense vo verzii 5.0. To by malo byť ešte jednoduchšie a intuitívnejšie ako HTC Sense 4+, ktoré sa momentálne nachádza v smartfónoch spoločnosti. Cena HTC M7 sa má údajne pohybovať na úrovni 500€.

Zdroj: Etradesupply via phonearena

28.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+