MojAndroid

Správ ohľadom najnovšieho zariadenia spoločnosti HTC, ktoré ešte len bude predstavené 19. februára, bolo v poslednom čase viac než dosť. Naposledy sme vás o smartfóne HTC M7 informovali pred dvoma dňami, keď sme vám prezradili, že by sa mal začať predávať už 8. marca za predbežnú cenu 650 EUR. Vtedy však nik netušil, že si toto zariadenie zrejme nekúpite pod názvom HTC M7, ale pod názvom HTC One. Bude teda tento smartfón kráľom One rady od HTC?!

Správa o tom, že HTC bude svoj najnovší smartfón predávať pod názvom HTC One, prišla od známeho zahraničného tipstera s twitter profilom @evleaks. Jeho tipy už v minulosti boli pravdivé a preto je veľmi pravdepodobné, že sa nezmýlil ani v tomto prípade. Uvidíme však, či sa táto predpoveď splní a či HTC 19. februára v New Yorku predstaví najnovšieho hrdinu svojich smartfónov pod názvom HTC One. O všetkých novinkách vás budeme samozrejme informovať.

9.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+