MojAndroid

Spoločnosť HTC naozaj siaha po všetkých možných spôsoboch, ako zlepšiť svoje hospodárske výsledky. Posledné odhady za tretí štvrťrok roku 2012 naznačujú, že napriek mnohým opatreniam v posledných mesiacoch sa stav hospodárskych výsledkov spoločnosti HTC nijako výrazne nezlepšuje, a preto spoločnosť HTC prichádza s ďalším opatrením.

Tým opatrením má byť vynechanie segmentu tabletov, ktoré HTC produkuje. Spoločnosť HTC oznámila, že v najbližšom období sa jej priaznivci nedočkajú produkcie tabletov pod touto značkou.

Jeff Gordon, hovorca globálnej komunikácie spoločnosti HTC povedal: „Bola to pre nás skvelá vzdelávacia skúsenosť a rozhodne splnila očakávania.“

Dôvod rozhodnutia je v tomto prípade jednoduchý a to, že tablety ako HTC Flyer, EVO View 4G a Jetstream nedosiahli taký úspech, ako sa očakávalo.

Napriek tomu sa spoločnosť HTC vyjadrila, že „trh sledujeme veľmi pozorne“, a preto by nemuselo byť žiadnym prekvapením, ak by sa nejaký skvelý kúsok objavil z dielne spoločnosti HTC niekedy v budúcnosti.

Zdroj, foto: Androidandme.com, HTC

12.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+