MojAndroid

Pred nedávnom sa objavili informácie spojené s taiwanskou spoločnosťou HTC, podľa ktorých boli práce na vlastných inteligentných hodinkách s Android Wear pozastavené. Najnovšia správa portálu CNET však tieto tvrdenia zavrhla a naopak informuje, že HTC stále tvrdo pracuje na vývoji svojich hodiniek, ktoré však budú dostupné až začiatkom budúceho roka.

“Taiwanský výrobca smartfónov stále pracuje na inteligentných hodinkách a podľa ľudí oboznámených s plánmi spoločnosti ich zamýšľa vydať na začiatku roka 2015,” uvádza vo svojej správe CNET. Hovorca spoločnosti však odmietol tieto informácie komentovať.

Hodinky budú údajne “vyčnievať z davu” a ponúknu unikátny dizajn a funkcie. Spoločnosť už pri výrobe modelu HTC One (M8) dokázala, že je schopná ponúknuť svojim fanúšikom skvelý dizajn, takže očakávame, že to bude prípad aj hodiniek. Konkurencia na poli nositeľných zariadení však narastá každým dňom, takže to nebude vôbec jednoduché.

Zatiaľ, čo HTC pripravuje vlastný produkt, konkurencia už zaplavuje trh. Len nedávno boli predstavené hodinky od Applu, Samsungu alebo LG a v prípravách sú aj modely od Motoroly, ASUS alebo Sony. Myslíte, že sa HTC podarí prekonať ostatných výrobcov ?

Zdroj: CNET

12.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+