MojAndroid

HTC na svojom Youtube kanáli zverejnilo niekoľko videí pripravovaného Android telefónu HTC Explorer. Ten bude, ako sme už aj v nedávnom článku informovali, vybavený 3,2 palcovým HVGA displejom, 600 MHz procesorom, 512MB RAM, 3Mpix fotoaparátom a novým prostredím HTC Sense vo verzii 3.5 so všetkými jeho widgetmi a animáciami.  To bude asi aj hlavným lákadlom tohto smartfónu – okrem ceny samozrejme, ktorá by mala byť  zameraná na najnižšiu cenovú kategóriu. Podrobnejšie špecifikácie si môžete pozrieť aj na htc.com.

5.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

4 odpovede na “HTC Explorer: cenovo dostupný smartfón na videu”

  1. Na slovensku je drahy. Ja ho mam dva tyzdne. Kupil som ho v Irsku. V Irskom O2 som ho mal za 130e, a este stale tolko stoji. Podla mna sa za tych 130e velmi oplati. Nemal som vysoke poziadavky a tento telefon mi uplne staci. Nepotrebujem na tom hravat nejak extra narocne hry. Skvele mi na tom funguje navigacia, hudobny prehravac sa mi paci tiez, rychlost telefonu je velmi dobra. Nemam sa na co stazovat, akurat mi chyba LED prisvietenie na fotoaparate a natacanie HD videi, ale za 130e? Fotoaparat mam velmi dobry doma, takze na tom mobile mi to vobec nechyba.

+