MojAndroid

Smartfón je naším každodenným spoločníkom. Dokážeme s jeho pomocou telefonovať alebo prijímať hovory, vybavovať pracovné záležitosti v mailoch, počúvať hudbu, pozerať videá na Youtube alebo nájsť cestu na stretnutie či domov, ak sa stratíme. Smartfón však dokáže zachrániť aj život a pravdepodobne najlepším príkladom toho je príhoda, ktorá sa stala mužovi na Floride, na ktorú len tak rýchlo nezabudne.

HTC EVO 3D zachranil zivot gulka

Čerpacia stanica Hess na Floride sa stala predmetom lúpežného prepadnutia. Ozbrojený lupič vstúpil do priestorov a požiadal jedného z predavačov, aby mu pomohol nájsť určitý nápoj. Muž následne vytiahol revolver a nariadil predavačovi, aby otvoril trezor. Podľa polície len dvaja zamestnanci dokázali otvoriť sejf. Podozrivý vystrelil jedinú guľku, keď vychádzal z obchodu pričom zasiahol jedného z pracovníkov do oblasti hrude. Ten to ani len netušil, až kým sa v rozhovore s políciou nezačal sťažovať na miernu bolesť. Až vtedy si všimli, že muž bol vlastne zasiahnutý. HTC Evo 3D, ktorý mal vtedy v kapse to však schytal na plnej čiare. To je však malá cena za záchranu života.

HTC EVO 3D zachranil zivot gulka

Zdroj: phonearena, reddit

29.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+