MojAndroid

Minulý piatok sme vás informovali o prvom smartfóne spoločnosti HTC so štvorjadrovým procesorom NVIDIA Tegra 3, HTC Endeavor. Zatiaľ čo v piatok sme sa o jeho existencii mohli len dohadovať, cez víkend sa situácia zmenila. Vďaka developerovi capychimp Android komunita totiž získala prvú RUU (Rom Update Utility) z tohto telefónu, ktorá obsahuje operačný systém Android Ice Cream Sandwich s najnovšou nadstavbou používateľského prostredia Sense 4.0. Z uniknutej ROM sa podarilo už extrahovať aj niekoľko ukážok. Po uniknutom videu s HTC Ville a niekoľkých jeho fotografiách tak máme už celkom dobrú predstavu ako bude Sense 4.0 vyzerať.

Ešte doteraz bol proces portovania ICS na HTC telefóny veľmi pomalý, no s pomocou uniknutej ROMky by sa malo dať všetko znova do pohybu a konečne možno uvidíme aj funkčný fotoaparát.

Prečítajte si HTC Endeavor (Supreme) v článkoch:

Zdroj: xdadevelopers

13.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+