MojAndroid

HTC s vlajkovou loďou One M8 prišlo aj s novým unikátnym obalom nazývaným Dot View. Tento názov si vyslúžil najmä vďaka svojmu bodkovanému povrchu, ktorý prepúšťa svetlo z displeja a umožňuje tak zobraziť základné informácie bez toho, aby ste ho museli dávať dole. Na telefóne tak aj s nasadeným púzdrom môžete vidieť koľko je hodín, kto vám volá alebo koľko zmeškaných udalostí na váš čaká.

HTC_Dot_View_3 HTC_Dot_View_2 htc dot view

HTC umožňuje funkcie ovládať pomocou aplikácie, ktorá v posledných dňoch prešla aktualizáciou a prináša nové funkcie. Je to najmä podpora tapiet, vďaka ktorej sa na pozadí púzdra môže zobraziť niektorý z 18 prednastavených obrázkov, alebo ľubovoľne iný priamo z vašej galérie. Pribudli aj novinky v podobe možnosti vytočiť telefónne čísla posledných troch hovorov, či schopnosť zobraziť  zobraziť ďalšie upozornenia potiahnutím prsta doľava alebo doprava.

Púzdro HTC Dot View si môžete zakúpiť už od 18 eur.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

12.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+