MojAndroid

Orange doplnil svoje portfólio o ďalší vynikajúci Android smartfón HTC Desire Z. Objavil sa v najnovšej ponuke Orange pre firemných zákazníkov. „Smartfón HTC Desire Z, ktorý spoločnosť HTC predstavila len v septembri tohto roka nájdu firemní zákazníci v ponuke najväčšieho mobilného operátora Orange Slovensko. HTC Desire Z s vysúvateľnou hardvérovou klávesnicou je ideálnym pomocníkom pri spravovaní firemnej agendy,“ uviedla Claudia Petöová zo zastúpenia spoločnosti HTC na Slovensku.

Smartfón HTC Desire Z ocenia hlavne ľudia na cestách, ktorým zariadenie poskytuje plnohodnotný prístup k firemným mailom a agende, ale aj rýchle a jednoduché spojenie s priateľmi cez sociálne siete Facebook a Twitter. Desire Z skrýva vďaka unikátnemu vyklápaciemu systému QWERTY klávesnicu, ktorá poskytuje komfort pre rýchle a pohodlné písanie. Desire Z sa naučilo niekoľko klávesových skratiek a k dispozícii sú aj dve programovateľné tlačidlá pre okamžitý prístup k zvoleným funkciám, bez potreby manuálneho preklikávania sa cez Menu telefónu. HTC Desire má zabudovanú funkciu nahrávania videa v rozlíšení 720p HD a nechýba ani 5 Mpx fotoaparát doplnený o automatický blesk.

19.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+