MojAndroid

Úderom polnoci zo 14.7. na 15.7. sa objavila túžobne očakávaná aktualizácia Androidu Froyo 2.2 na verziu Androidu Gingerbread 2.3 .

Aktualizácia má niečo vyše 103 MB a prvé minúty používania nám priniesli na našom HTC Desire Z veľké potešenie. Aktualizácia trvá približne 10-15 minút teda na tento čas budete musieť oželieť prácu so svojim favoritom. Telefón sa niekoľko krát reštartuje a pár krát budete mať pocit, pri netrpezlivom čakaní, že už nastal ten správny okamžik na testovanie Gingerbreadu…

 

 

 

V novom prostredí nájdete niekoľko malých zmien a úprav, najmä pri upozorneniach na udalosti alebo pri zobrazení aplikácií. Chod telefónu je na poznanie hladší a kompaktnejší. Pripravte sa aj na mierne väčšie využívanie RAM prostredím Androidu a spustených aplikácií ako pri predošlom Froyo 2.2 – 2.2.1 .

Postupne, od dnes a v priebehu najbližších dňov,  by sa mala aktualizácia dať stiahnuť pre celú radu smartfónov HTC Desire.

Pripájam aj niekoľko obrázkov:

Odporúčame preto všetkým používateľom HTC Desire, aby si skontrolovali dostupnosť aktualizácie pre svojich “milášikov”, aby si mohli pochutnať na čerstvo upečenom koláčiku s vôňou medu – Gingerbread 2.3 . :-)

 

15.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+