MojAndroid

HTC DesireSmart telefóny HTC Desire a HTC HD mini môžu zákazníci nájsť aj v najnovšej ponuke spoločnosti Orange. Oba telefóny sú u mobilného operátora zahrnuté v biznis ponuke a HTC Desire ako novinka navyše aj v e-shope. Spoločnosť HTC, ktorá je celosvetovým výrobcom smart telefónov, na slovenský trh oficiálne vstúpila v apríli 2010.

HTC Desire
Telefón HTC Desire predstavuje ideálny spôsob ako vizuálne vnímať správy, priateľov, fotografie, obľúbené miesta a všetko ďalšie, čo je dôležité. HTC Desire má jeden z najpokrokovejších displejov dostupných na dnešných telefónoch AMOLED s veľkosťou 3,7 palcov. Cieľom je vylepšiť a maximalizovať obsah, či už ide o obrázky a videá, prehliadanie internetu alebo zisťovanie aktuálnych informácií o priateľoch. HTC Desire je vybavený jedno-gigahertzovým procesorom Snapdragon za účelom dosiahnutia takej výkonnosti, akú zákazník potrebuje, aby bola jeho skúsenosť v mobilnej komunikácii čo najlepšia. Podobne ako v prípade HTC Legend, aj HTC Desire má optickú myš.

Ceny nového HTC Desire začínajú pri tarife Balík All Inclusive Mini od 159 Euro pre existujúceho zákazníka, a 161 Euro pre paušál Biznis 150 + deň pre nových a migrujúcich zákazníkov. Kompletný cenník je k dispozícii na stránke Orange.

HTC HD mini
Telefón HTC HD mini sa vyznačuje vysokou mierou používateľnosti spolu s jeho jedinečným a štýlovým dizajnom. Jemné úchytky na skladanie telefónu sú viditeľné zvonka, pričom preukazujú vysokú úroveň majstrovstva, ktorá sa u mobilných telefónov vyskytuje len zriedka. A silný étos dizajnu pokračuje pod krytom batérie, kde jasno žltá interná štruktúra ponúka po otvorení telefónu nečakané prekvapenie.

Telefón HTC HD mini používa rozhranie HTC Sense, ktorá stavia do centra ľudí tým, že robí fungovanie telefónu jednoduchším a prirodzenejším. Táto skúsenosť sa opiera o tri základné princípy, ktoré boli vyvinuté za pomoci pozorovania a načúvania tomu, ako ľudia žijú a komunikujú. Tieto hlavné zásady v zmysle „Osvoj si ho, zostaň nablízku a objav nečakané“ (Make It Mine, Stay Close and Discover the Unexpected“) zostávajú naďalej kľúčové aj pre nové HTC Sense experience.
Zdroj: TS HTC Corporation

24.5.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+