MojAndroid

Pre európsku verziu populárneho smartfónu HTC Sensation je dostupná OTA aktualizácia, ktorá nesie číselné označenie 1.50.401.1 a prináša niekoľko noviniek. HTC v update aktualizuje ovládače dotykového displeja, čipsetu Qualcomm, pridáva podporu pre novú verziu Android Marketu 3.x a rozširuje Twitter API. Dočkať by ste sa tak mali lepšieho dotykového ovládania, plynulejších reakcií systému a lepšej integrácie so sociálnou sieťou Twitter.

Okrem toho si dnes majitelia telefónu HTC Desire S môžu stiahnuť menší update s veľkosťou 6,79MB, ktorý má opravovať chyby a zrýchliť reakcie systému. HTC tak s týmto updatom prevdepodobne len “vyžehľuje” menšie nedostatky po veľkej aktualizácii na HTC Sense 3.0 z minulého mesiaca.

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+