MojAndroid

Kto by to bol povedal, že HTC nezabudne ani na takmer dva roky staré zariadenie a pripraví preň aktualizáciu s novým systémom. Reč je o modeli HTC Desire 816, ktorý sa začal predávať na jar v roku 2014. Aj napriek dávnejšiemu dátumu predstavenia však výrobca na tento model nezabudol a pripravil si preň aktualizáciu s novým systémom Android Marshmallow.

HTC Desire 816

Nie je dôvod myslieť si, že by novinka neponúkala všetko to, na čo sme v prípade HTC zvyknutí. To znamená obľúbené funkcie Androidu Marshmallow, vrátane Google Now on Tap, režimu Doze či správcu povolení pre jednotlivé aplikácie. Samozrejme, súčasťou aktualizácie je aj nadstavba HTC Sense 7.0, ktorá tiež prináša niekoľko zaujímavých vylepšení. V súčasnosti nemáme bližšie informácie o tom, kedy a kde presne bude aktualizácia dostupná, no pri modeloch strednej triedy je čakanie od oficiálneho predstavenia aktualizácie často kratšie ako pri vlajkových lodiach. Ak sa vám aktualizácia ešte neobjavila, skontrolujte jej dostupnosť v nastaveniach, prípadne sa obrňte dávkou trpezlivosti a počkajte niekoľko dní, kým aj váš HTC Desire 816 dostane nový systém.

Zdroj: Android Authority

11.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+