MojAndroid

Android telefón určený špeciálne pre ženy. Aj tak sa dá opísať pripravovaný HTC Bliss, ktorý sa má sústrediť najmä na ženy vo vekovej kategórii od 20 do 30 rokov. Bliss by mal vyzerať veľmi podobne ako súčasné modely tejto spoločnosti Desire S alebo Desire Z. Telefón by mal byť svetlo zelenej farby, ktorá má vraj ukľudňujúce účinky.

Zaujímavú časť tohto smartfónu tvorí jeho príslušenstvo. K telefónu by sa mali dať dokúpiť (ak nebudú priamo jeho súčasťou): dokovacia stanica pre bezdrôtové nabíjanie spolu so stereo reproduktormi a štýlový Bluetooth headset. Najzaujímavejším doplnkom však bude tzv. charm indicator, ktorý predstavuje zariadenie v tvare kocky, ktoré sa v prípade zmeškaného hovoru alebo správy rozsvieti. Podľa zdroja by sa charm indicator mal pripevňovať priamo k telefónu a mal by tak pomôcť napríklad pri jeho hľadaní v kabelke. To je zatiaľ všetko čo o HTC Bliss vieme. Akonáhle sa objavia nové informácie budeme vás informovať.

Zdroj: thisismynext.com

26.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+