MojAndroid

HTC a Beats Audio nie je len vylepšenie softvéru a lepší zážitok z hudby. Najnovším plodom spolupráce týchto dvoch spoločností je možnosť pre všetkých používateľov smartfónov HTC a Beats Audio plánovaná služba streamu hudby.

Podľa GigaOm, HTC plánuje čoskoro zaviesť novú službu, ktorá má umožniť používateľom smartfónov využívať stream hudby priamo vo svojom telefóne alebo tablete. Generálny riaditeľ Beats CEO Jimmy Iovine už teraz pracuje na zabezpečení licenčných zmlúv. Podobná snaha sa objavila už pri videách so službou HTC Watch, ktorá je dostupná na vybraných zariadeniach.

Navyše, šepká sa aj o reproduktoroch HTC, ktoré by mali byť prepojené s telefónom cez Bluetooth – Bluetooth Boombox. Všetko sú to však zatiaľ neoficiálne správy.

„Máme veľmi vysoké ambície okrem slúchadiel Beats. Hudba musí v smartfónoch uspieť, inak to bude pre hudobný priemysel neprospievajúce,“ vyjadril sa Iovine.

Zdroj: Androidguys.com Foto: HTC

16.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+