MojAndroid

Z času na čas sa na Internete objaví nejaký koncept dizajnu, ktorý si väčšina z nás s obľubou pozrie a vyjadruje svoje názory. Aj keď sú tieto nereálne a nedostanú sa samozrejme do výroby, predstavujeme vám najnovší koncept tabletu HTC Babel, ktorý vytvoril @PhoneDesigner. Autor si takýto tablet predstavuje s dvoma operačnými systémami Android aj Windows 8 64-bit, ktoré sa vďaka dualbootu dajú prepínať. Po dizajnovej stránke sa podobná na obrovský HTC One, s dvojicou predných reproduktorov a hliníkovým rôznofarebným telom.

HTC Babel

Displej tabletu má 10-palcov so zaujímavým pomerom strán 3:2 a rozlíšením 1920 x 1440 alebo 2560 x 1920 pixelov. Na obrázkoch môžeme tiež vidieť podporu dotykového pera a samozrejme prednú či zadnú kameru. Hoci spoločnosť HTC nemá momentálne v segmente tabletov žiadne zastúpenie, v budúcnosti by sa to mohlo zmeniť príchodom Nexusu 10, ktorý má údajne vyrobiť. Nižšie si pozrite ďalšie obrázky konceptu a dajte nám vedieť, či vás takéto zariadenia zaujalo.

Náš tip
HTC vyrobí Nexus 10, nie jeho 7-palcový ekvivalent

Zdroj: phonearena

27.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+