MojAndroid

A je rozhodnuté. Ďalšia HTC Android Roadshow sa bude konať piatok 30.septembra v Košiciach v hoteli Yasmin o 16,00 hod. Ak sa chcete zúčastniť aj vy, môžete sa prihlásiť na stránke AndroidRoadshow.sk.

September 2011: ideme do Košíc

 

Najviac prihlásených fanúšikov na septembrovú HTC Android Roadshow bolo z Košíc. Najbližšia Roadshow sa tak uskutoční v Košiciach 30.9.2011 a v hoteli Yasmin (Tyršovo nábrežie 1675/1) od 16,00 – 20,00 hod. Aktuálne máme prihlásených 155 Android fanúšikov a ak ste z Košíc a okolia, stále máte možnosť sa prihlásiť na stránke AndroidRoadshow.sk

Program Android Roadshow 2011

Vyskúšajte si nový HTC Evo 3D naživo. Príďte na HTC Android Roadshow

 

Ak ste zvedaví, čo zaujímavé vás na Android Roadshow čaká, prečítajte si prehľad prezentácií a prezentátorov. Program ešte stále upravujeme a aj vy máte možnosť vystúpiť s vlastnou prezentáciou Android témy, ktorá by mohla zaujať slovenskú Android komunitu. Prihláste sa na AndroidRoadshow.sk

Na Android Roadshow nás sprevádza aj samotný Droid :)

  • Prezentácia HTC novinky: nové Android telefóny a tablety Vyskúšajte si všetky novinky od HTC naživo: HTC Desire SHTC Incredible SHTC Wildfire S anový tablet HTC Flyer .
  • Prezentácia ESET – Mobilné hrozby a virtuálna budúcnosť
  • Martin Adámek – ako zarábať na Android aplikáciách
  • Daniel Novák – aplikácia TV Program
  • Richard Mihalovič – Android  mobile tunning
  • a ďalšie zaujímavé prezentácie

Tešíme sa na stretnutie s vami.

 

MojAndroid.sk TIP: Prečítajte si, ako bolo na HTC Android Roadshow v Bratislave

 

21.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+