MojAndroid

Na Slovensku štartuje jedinečný projekt stretnutí Android fanúšikov. Spoločnosť HTC a portál MojAndroid.sk prinášajú HTC Android Roadshow 2011, ktoré sa uskutoční v slovenských mestách.

Príďte na stretnutie Android fanúšikov, začíname už 19. mája v Bratislave. Oslávte s nami prvé narodeniny portálu MojAndroid.sk. Vyskúšajte si všetky novinky od HTC naživo: HTC Desire SHTC Incredible SHTC Wildfire S nový tablet HTC Flyer .

Program prvého stretnutia

 • Oslava prvých narodenín portálu MojAndroid.sk :-)
 • Prezentácia Android noviniek od spoločnosti HTC
 • Predstavenie aplikácií od slovenských developerov:
  • Martin Adámek – Aj Ty môžeš zarobiť na svojej Android aplikácii
  • Richard Mihalovič – Android nie je len platforma
  • Roman Koci – Android pre nevidiacich
  • a ďalšie zaujímavé prezentácie

Počas roka 2011 plánujeme ďalšie dve stretnutia a môžeme prísť aj do Tvojho mesta. Prihlás sa a zahlasuj za ďalšie stretnutie HTC Android Roadshow priamo v Tvojom meste. Daj vedieť o Android Roadshow aj svojim priateľom. Ak máš záujem, plagáty k plánovanej akcii Ti pošleme ZADARMO priamo domov. Následne ich môžeš rozvešať vo svojej škole, univerzite, práci a ďalších miestach vo svojom meste.

Prihlasujte sa priamo na stránke AndroidRoadshow.sk

Na stránke sa priamo dozviete aj aktuálny počet prihlásených ľudí a priebežné výsledky hlasovania za mesto, v ktorom sa bude konať ďalšie stretnutie HTC Android Roadshow 2011.

4.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+