MojAndroid

Tento rok sme odštartovali sériu stretnutí Android fanúšikov na Slovensku s názvom HTC Android Roadshow 2011. Začali sme 19. mája v Bratislave, kde sme oslávili prvé narodeniny portálu MojAndroid.sk, pokračovali sme 30.septembra v Košiciach. V novembri plánujeme posledné spoločné stretnutie v tomto roku.

Kde sa stretneme je už len na vás, Android fanúšikoch. Na stránke AndroidRoadshow.sk môžete zahlasovať za miesto konania ďalšieho stretnutia. Na výber ostávajú mestá Trnava, Žilina a Nitra. Prihláste sa aj vy, dajte o Android Roadshow vedieť aj svojim známym a priateľom a možno sa stretneme práve vo vašom meste. Hlasovanie o miesto stretnutia poslednej tohtoročnej Android Roadshow sa ukončí 1.11., potom vyhlásime víťazné mesto a presný termín stretnutia.

Čakajú na vás zaujímavé prednášky a prezentácie a navyše si môžete vyskúšať všetky novinky od spoločnosti HTC naživo: HTC Desire SHTC Incredible SHTC Wildfire S, HTC Sensation XE, HTC Sensation, HTC Rhyme,  HTC EVO 3Dnový tablet HTC Flyer a ďalšie novinky.

Partneri podujatia sú spoločnosti HTC, Eset a portál MojAndroid.sk.

MojAndroid.sk odporúča:

 

MojAndroid.sk recenzie:

27.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+