MojAndroid

HTC na stránkach HTCSense.com informuje svojich zákazníkov o ukončení tejto cloudovej služby, ktorá slúžila na zálohovanie kontaktov, footprintov, SMS správ a iných používateľských dát. Na to, aby ste si svoje údaje zálohovali máte čas do 30. apríla, po tomto termíne budú všetky údaje vymazané. HTC tak dáva svojím zákazníkom na zálohu  osobných údajov viac ako mesiac. Správa je registrovaným používateľom služby zasielaná tiež e-mailom.

Údaje z HTCSense.com môžete zálohovať jednoduchým spôsobom:

  1. Navštívte htcsense.com
  2. Prihláste sa pomocou vášho htcsense.com prihlasovacieho mena a hesla
  3. V prehľade vášho (v nastaveniach) účtu stlačte tlačidlo “Download”
  4. Súbor .zip s vašimi dátami bude stiahnutý do vášho počítača

HTC tak končí so službou HTCSense.com, čo ju však nahradí? Spoločnosť píše, že pripravuje niečo nové a lepšie. Čo to bude sa môžeme zatiaľ len domnievať, ale mohlo by ísť o obdobu  cloudovej služby Dropbox s online úložným priestorom pre nové HTC telefóny. Chýbať by samozrejme nemali ani iné nové funkcie podobné tým, ktoré sme mohli nájsť na HTCSense.com. Po akvizícii spoločnosti MOG spoločnosťou HTC nie je vylúčené ani spustenie novej stremovacej audio služby.

Meníme HTCSense.com. Naďalej už nebudeme podporovať súčasnú možnosť synchronizácie a váš existujúcí obsah už nebude uložený na HTCSense.com. Ak ste používali HTCSense.com k synchronizácii kontaktov, správ, footprintov alebo histórie hovorov, môžete si tieto dáta stiahnuť do 30. apríla 2012.

Kto z vás používal HTCSense.com?

28.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+