MojAndroid

Po predstavení nových vlajkových lodí od Samsungu, LG, Sony a Xiaomi sa pozornosť fanúšikov mobilných technológií upriamila na HTC. Taiwanský výrobca predstaví HTC 10 pravdepodobne niekedy na jar, a tak postupne získavame čoraz lepší prehľad o tom, ako bude nová vlajková loď vyzerať. Prvý pohľad sme získali už začiatkom marca, no odvtedy sa objavili aj ďalšie zaujímavé rendery, ktoré nám ešte viac priblížili pravdepodobný vzhľad novinky. Teraz unikli detailné fotografie, ktoré nápadne pripomínajú produktové obrázky nového HTC 10 a okrem iného získavame aj lepší prehľad o tom, v akých farebných variantoch sa bude novinka predávať.

HTC 10 product

Na obrázku vidíme čierne, zlaté a hneď dve strieborné prevedenia novinky – jedno z bielou prednou stranou a jedno s čiernou. Od posledných renderov sa obrázok odlišuje iba v detailoch – odlesk na skle fotoaparátu, rovnaké pozadie či opačne otočený model na pravej strane každého obrázku. Celkovo to ale vyzerá tak, že už skutočne poznáme vzhľad novinky a na ďalšie detaily si už budeme musieť počkať.

Náš tip
HTC údajne podpísalo exkluzívny trojročný kontrakt na výrobu Nexusov

Podľa posledných informácií by HTC 10 malo priniesť 5,15″ QHD displej, procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM a port USB-C. Uvidíme, čo ďalšie novinka prinesie a či tieto uniknuté obrázky skutočne zobrazujú reálny vzhľad pripravovaného smartfónu.

Zdroj: @evleaks (Twitter) via Android Police

11.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+