MojAndroid

V dnešnej dobe sa dozvieme o zariadení takmer všetko ešte predtým, ako je oficiálne predstavené. Rôzne úniky informácií a dohady, ktoré sú často založené na reálnych faktoch, totižto ponúkajú dostatok informácií na to, aby ste vedeli, či si dané zariadenie chcete alebo nechcete kúpiť. A keď nestačia “podpultové” informácie, výrobca zverejní vlastnú reklamu, do ktorej ukryje nejakú dôležitú informáciu. Presne to sa stalo aj pri HTC, ktoré zverejnilo novú reklamu na HTC 10. A prezradilo v nej všetko dôležité o fotoaparáte, ktorý má spĺňať klasifikáciu “svetovej triedy”.

Náš tip
HTC 10 ponúkne 5″ Super LCD 5 displej a 3000 mAh batériu, tvrdí Evan Blass

Priamo vo videu sa nachádzajú informácie o tom, že fotoaparát v novom HTC 10 ponúkne optickú stabilizáciu, 4K video a nový typ UltraPixel snímača. Hoci spoločnosť neuvádza konkrétne parametre, ukazuje, v akých situáciách bude fotoaparát najlepšie využiteľný. Okrem toho sa pri HTC 10 môžeme tešiť na “zatiaľ najlepšie BoomSound reproduktory” a pomerne výkonné parametre. Škoda však, že HTC svoju vlajkovú loď predstaví oveľa neskôr ako konkurencia – 12. apríla. Koľkí z vás plánujú kúpu HTC 10?

Zdroj: PocketNow

 

7.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+