MojAndroid

Spoločnosť HTC má predstavenie nového modelu HTC 10 za sebou, no množstvo informácií a propagačného materiálu teraz začína rásť. Výrobca okrem iného zverejnil aj tri oficiálne videá, kde zobrazuje najdôležitejšie vlastnosti nového smartfónu. Telefón má papierové predpoklady na to, aby oslovil skutočne široké portfólio fanúšikov. Kým sa nám ale dostane do rúk, spoliehať sa môžeme iba na takéto oficiálne ukážky a videá, kde sú jednotlivé funkcie novinky trochu priblížené.

Náš tip
HTC pre HTC 10 predstavilo vychytaný kryt Ice View. Ide o nástupcu Dot View

V tejto trojici videí si môžete pozrieť názory používateľov na nový fotoaparát a aj predný snímač s optickou stabilizáciou. Okrem toho HTC zverejnilo aj oficiálne video, ktoré pred niekoľkými dňami uniklo a ktoré a detailne zobrazuje prepracovaný dizajn novej vlajkovej lode. V poslednom a najinformatívnejšom videu vám samotný prezident smartfónovej divízie HTC zhrnie najzaujímavejšie vlastnosti nového smartfónu. Teraz sa už iba pohodlne usaďte a pozrite si videá, ktoré vám o novom telefónu znovu odhalia o čosi viac.

Náš tip
HTC 10: Prvé ukážky natočeného 4K videa

Zdroj: HTC 1, 2, 3 via PhoneArena

13.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+