MojAndroid

Na predstavenie novej vlajkovej lode spoločnosti HTC, modelu 10, si musíme ešte chvíľu počkať. Našťastie sa na internete postupne objavujú informácie nie len o technických parametroch, ktoré by nový model mal mať, ale aj obrázky, naznačujúce vzhľad nového modelu. Pred nedávnom unikli na internet neoficiálne rendery, ktoré okrem pravdepodobného dátumu predstavenia ukázali aj to, ako by mohla nová vlajková loď vyzerať.

Náš tip
Unikli fotografie HTC 10 v zlatej, čiernej a striebornej farbe

HTC 10 by sa podľa obrázkov mal podobať na posledné vlajkové modely, teda One M7, M8, aj M9. Uniknuté zábery však neboli veľmi kvalitné, a tak sa ich užívatelia rozhodli opäť vymodelovať a vyrenderovať. Výsledkom sú obrázky zverejnené na diskusnom fóre XDA Developers.

HTC_10_1

Rendery nám ponúkajú trochu kvalitnejší a reálnejší pohľad na možný vzhľad novinky. Okrem iného vidíme detailnejšie krivky telefónu. Unibody konštrukcia je sympatická v oboch farebných variantoch, no viditeľnejší je aj fotoaparát, respektíve jeho odsadenie od krytu. Ak je dátum na uniknutých záberoch správny, na potvrdenie, alebo vyvrátenie domnienok si počkáme ešte mesiac.

Náš tip
Ďalšie rendery odhaľujú dizajn HTC 10 a dátum jeho predstavenia

A čo vy, páči sa vám takáto varianta modelu HTC 10 ?

Zdroj: XDA Developers

19.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+