MojAndroid

Nový HTC 10 dostavá na Slovensku aktualizáciu, ktorá vylepšuje viacero jeho súčastí. Pre mnohých bude tou najzaujímavejšou správa o tom, že taiwanský výrobca s updatom zlepšuje kvalitu a výkon fotoaparátu. Podľa popisu k aktualizácii sa však môžeme tešiť aj na zvýšenie stability operačného systému, ako aj na júlové bezpečnostné záplaty Androidu od Google.

Náš tip
HTC 10: Vitaj späť, HTC! | RECENZIA

Aktualizácia je dostupná prostredníctvom systému OTA a nesie označenie firmvéru 1.90.401.5. Čo do veľkosti ide o väčší update, pri ktorom počítajte s tým, že v internej pamäťi telefónu budete potrebovať minimálne 345MB úložného priestoru.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+