MojAndroid

Po tom, čo HTC začalo uvoľňovať aktualizáciu na Android 8.0 Oreo na smartfón HTC U11, sa aktuálny operačný systém dostáva aj na predchádzajúcu generáciu vlajkových lodí HTC 10. Majitelia niekdajšieho TOP modelu sa tak môžu začať tešiť na čerstvé novinky z dielne Google aj HTC.

Veľká aktualizácia čaká na vás

Majitelia odomknutého smartfónu HTC 10 si dokonca môžu stiahnuť aktualizáciu manuálne an tomto odkaze. Majte ale na pamäti, že takáto inštalácia kompletne zmaže údaje vo vašom zariadení. Ak nie ste veľmi netrpezliví, môžete počkať na OTA aktualizáciu, ktorá by mala byť doručená už čoskoro.

HTC predbehlo aj oveľa novšie smartfóny

Update by mal priniesť prakticky všetky tie funkcie, ktoré Android 8.0 Oreo priniesol aj na smartfón HTC U11. Nájdete tu podporu pre obraz-v-obraze, automatické dopĺňanie hesiel a ďalšie novinky, ktoré prináša aktuálny systém Android. Ak sa ale aj dočkáte OTA aktualizácie, dbajte na to, aby ste pri inštalácií boli pripojení k rýchlej a spoľahlivej Wi-Fi, pretože súbor s updateom má až 1,8 GB.

Zdroj: Android Police via XDA

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+