MojAndroid

V polovici marca sme vás informovali o pokračovaní skvelej platformovky Wind-up Knight, ktorá bola dostupná zatiaľ len pre úzky okruh mobilných hráčov v Kanade. Po testovaní a odstránení zistených chýb sa nový titul Wind-up Knight 2 dostal do obchodu Google Play pre všetkých používateľov, takže si ho môžete stiahnuť bezplatne aj do vašich smartfónov či tabletov. Titul ponúka nové herné mechanizmy a na prvý pohľad vyzerá byť rovnako podarený ako predchodca.

V novej verzii sa opäť stretávame s čoraz bežnejším mixom nekonečnej behačky a akčnej hry. Veľký dôraz sa kladie na načasovanie pohybu hrdinu, ktorého ovládate. Prostredie je dynamické a mení sa, takže prejdenie hry bude závisieť aj od reflexov hráča. Na ceste stretnete množstvo prekážok, ale aj nepriateľov, ktorých je potrebné zničiť. Cieľom hry je dostať sa na koniec každej úrovne bez toho, aby vás zasiahla prekážka alebo zničila nejaká obluda. Princíp je veľmi jednoduchý, ale v skutočnosti sa pri hraní poriadne zapotíte.

Wind-up Knight 2 Wind-up Knight 2

Hra je dostupná v obchode Google Play zadarmo a ako sme si už zvykli, obsahuje vnútroherné nákupy. Budete si môcť zakúpiť zlaté mince, za ktoré získate novú výzbroj s rôznymi špeciálnymi schopnosťami. Mince však získavate aj počas hry, takže nie je nutné si ich kupovať. Postup v hre sa však značne spomalí. Wind-up Knight 2 je dostupná zadarmo v Google Play a stiahnuť si ho môžete napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

14.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+