MojAndroid

Politika je na Slovensku veľmi obľúbená téma diskusie. Zrejme aj to inšpirovalo slovenských tvorcov zo štúdia sekip, ktorí vytvorili jednoduchú, no pritom veľmi zábavnú hru VoteSlap. Princíp je veľmi jednoduchý a mnohým sa bude určite pozdávať – za zlé hlášky pri volebnej diskusii budete politikov fackovať.

Grafické spracovanie hry je veľmi jednoduché, no zároveň zodpovedá vtipnej téme, ktorá je prítomná v celej hre. Pri spustení sa vám zobrazí tutoriál, ktorý vás oboznámi s hernými princípmi a ovládaním. To je veľmi jednoduché – gestom potiahnutia prsta po obrazovke budete musieť v časovom limite zareagovať na vyhlásenie politika. Na pódiu sú pritom dvaja politici a pri každej hláške je v ľavom hornom rohu naznačený smer, v ktorom máte potiahnuť prst na obrazovke. Musíte pritom dávať pozor aj na obsah vety, ktorú politik povie. Ak ide o rozumné vyhlásenie, facku mu dať nemôžete, pretože nezískate žiadne body. Akonáhle ale bude klamať či hlásať poburujúce názory, musíte adekvátne zareagovať.

voteslap-cover voteslap-1 voteslap-2 voteslap-3

Ovládanie je veľmi jednoduché, rovnako ako zmysel hry. Vyhlásenia politikov sú pre lepšiu orientáciu označené zeleným znakom v prípade pozitívnej vety a červeným znakom v prípade klamstva. Spočiatku je pritom hranie jednoduché, no postupom času máte na každú reakciu menej času. Navyše, smer fackovania sa z času na čas náhodne zmení, preto musíte stále sledovať aj smer šípok na obrazovke. V hre sa nachádza až 128 vtipných hlášok, ktoré sú dostupné v slovenčine a angličtine. Samozrejme, zobrazení politici nestvárňujú žiadne skutočné osoby, rovnako ako hra nezachytáva žiadnu skutočnú udalosť. Ide iba o jednoduchú hru ideálnu pre chvíle oddychu a odreagovania sa. Je už iba na vás, koho si predstavíte za fackovanými politkmi.

voteslap-5 voteslap-6

VoteSlap je v obchode Play úplne zadarmo a nie sú tu prítomné ani žiadne nákupy v aplikácii. Na tvorbe hry sa môžete podielať aj vy. Stačí, keď do komentárov v obchode Play pridáte hlášku, ktorá by sa mohla objaviť v ďalšej aktualizácii hry a vývojári ju možno skutočne použijú.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

19.8.2014
 • Alex

  Kiež by som tých politikov mohol vyfackovať aj v skutočnosti.

 • Mišo Janko

  Nezobrazuje mi smer fackovania..m

  • sekip

   Dobrý večer, smiem Vás poprosiť o názov zariadenia, na ktorom ste hru skúšali? Hra mimochodom dostala update, ale ak problém stále pretrváva dajte mi prosím Vás vedieť a posnažím sa ho vyriešiť. Ďakujem.

   • Mišo Janko

    Samsung s4 mini i9195. Stale to nejde

   • Mišo Janko

    Preinstaloval som, funguje

 • Richard

  Hru som vyskusal, no cakal som nieco zaujimavejsie, pripadne zabavnesie. No aj ked by som rad povedal nieco dobre na túto oddychovku, neda sa. Mozno niekoho zaujime ale nic len dokola to iste sa tam opakuje a po chvilke to prestava bavit. Aby som ale neodradil ostatnych hru vyskusajte no necakajte nic extra zabavne a na nejakke dlhé hodiny hrania.

+