MojAndroid

Politika je na Slovensku veľmi obľúbená téma diskusie. Zrejme aj to inšpirovalo slovenských tvorcov zo štúdia sekip, ktorí vytvorili jednoduchú, no pritom veľmi zábavnú hru VoteSlap. Princíp je veľmi jednoduchý a mnohým sa bude určite pozdávať – za zlé hlášky pri volebnej diskusii budete politikov fackovať.

Grafické spracovanie hry je veľmi jednoduché, no zároveň zodpovedá vtipnej téme, ktorá je prítomná v celej hre. Pri spustení sa vám zobrazí tutoriál, ktorý vás oboznámi s hernými princípmi a ovládaním. To je veľmi jednoduché – gestom potiahnutia prsta po obrazovke budete musieť v časovom limite zareagovať na vyhlásenie politika. Na pódiu sú pritom dvaja politici a pri každej hláške je v ľavom hornom rohu naznačený smer, v ktorom máte potiahnuť prst na obrazovke. Musíte pritom dávať pozor aj na obsah vety, ktorú politik povie. Ak ide o rozumné vyhlásenie, facku mu dať nemôžete, pretože nezískate žiadne body. Akonáhle ale bude klamať či hlásať poburujúce názory, musíte adekvátne zareagovať.

voteslap-cover voteslap-1 voteslap-2 voteslap-3

Ovládanie je veľmi jednoduché, rovnako ako zmysel hry. Vyhlásenia politikov sú pre lepšiu orientáciu označené zeleným znakom v prípade pozitívnej vety a červeným znakom v prípade klamstva. Spočiatku je pritom hranie jednoduché, no postupom času máte na každú reakciu menej času. Navyše, smer fackovania sa z času na čas náhodne zmení, preto musíte stále sledovať aj smer šípok na obrazovke. V hre sa nachádza až 128 vtipných hlášok, ktoré sú dostupné v slovenčine a angličtine. Samozrejme, zobrazení politici nestvárňujú žiadne skutočné osoby, rovnako ako hra nezachytáva žiadnu skutočnú udalosť. Ide iba o jednoduchú hru ideálnu pre chvíle oddychu a odreagovania sa. Je už iba na vás, koho si predstavíte za fackovanými politkmi.

voteslap-5 voteslap-6

VoteSlap je v obchode Play úplne zadarmo a nie sú tu prítomné ani žiadne nákupy v aplikácii. Na tvorbe hry sa môžete podielať aj vy. Stačí, keď do komentárov v obchode Play pridáte hlášku, ktorá by sa mohla objaviť v ďalšej aktualizácii hry a vývojári ju možno skutočne použijú.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

19.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+