MojAndroid

V obchode Play sa konečne objavil titul Unmechanical. Ten zožal obrovský úspech na platforme Steam a neskôr aj ako hra pre zariadenia s iOS. Puzzle hra s nádhernou grafikou však teraz prichádza do obchodu Play a vyskúšať ju tak budú môcť aj majitelia smartfónov a tabletov s Androidom. Hra tiež získala niekoľko ocenení vrátane ceny pre najlepšie umelecké spracovanie na podujatí Nordic Game Awards, ako aj ocenenie pre najlepšiu hru na Medzinárodnom hernom festivale v Brazílii.

Ak by vás tieto dosiahnuté úspechy nepresvedčili, možno vás presvedčí nádherná grafika, ktorú Unmechanical ponúka. Hra je totiž postavená na Unreal Engine, vďaka ktorému ponúka hra takmer až konzolové spracovanie jednotlivých objektov, nádherné prechody a veľmi pekné detaily. V obchode Play je hra zaradená medzi Hlavolamy, no prevládajú tu prvky platformovky. V hre ovládate malého robota, s ktorým sa snažíte prejsť jednotlivé levely. Na ich absolvovanie je ale potrebné vyriešiť množstvo hádaniek, k čomu vám pomáha schopnosť chytiť veci nachádzajúce sa v rôznych častiach levelu.

Prostredie hry je ale naozaj veľmi pekné a hoci obsahuje množstvo strašidelných prvkov, v hre nenájdete veľa násilia, vďaka čomu je titul vhodný aj pre najmladších užívateľov. Unmechanical ponúka až 30 rozličných hádaniek, vďaka čomu bude postarané o variabilitu a hra by vás tak mala baviť aj po dlhšej dobe. V obchode Play je titul dostupný za 2,49€, no nenájdete tu žiadne ďalšie nákupy v aplikácii.

unmechanical-1 unmechanical-2

Verzia: 1.04
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.04
Aktuálna cena: 4,99 €

Zdroj: Droid Gamers via Android Community

24.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+