MojAndroid

Ak patríte k milovníkom puzzle hier, potom by ste mali zbystriť svoju pozornosť. Nasledujúci titul by totiž pre vás mohol byť ako stvorený. Spája totiž nielen množstvo zábavy s jednoduchosťou hrania, ale obsahuje tiež prvky logických hier, kvôli ktorým si budete musieť poriadne ponamáhať mozgové závity.

Ako už zo samotného názvu hry vyplýva, hlavným motívom tu budú trojuholníky. Tieto objekty tu pritom nájdeme v rôznych veľkostiach, farbách, ale aj s rôznymi uhlami. Hráč sa však najskôr o vytvorenie trojuholníka musí pokúsiť pospájaním farebných bodov. Spájať pritom musíte tri guľôčky rovnakej farby a to tak, aby tieto následne vytvorili tvar trojuholníka. Ak sa vám v hre bude dariť, tešiť sa môžete aj na bonusové body, respektíve takzvané „Combo“, ktoré vás dokáže pripraviť o viacero farebných bodov naraz, čím sa pre vás stane titul neporovnateľne jednoduchším.

Ak vás hra Triangle 180 zaujala, stiahnuť si ju môžete aj pomocou nižšie priloženého odkazu. Zaplatíte za ňu pritom niečo málo nad 2 €, avšak o zábavu na dlhú cestu autobusom, počas nudnej prednášky, ale aj počas chladných zimných večerov máte postarané.

Verzia: 3.3.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

28.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+