MojAndroid

Séria Trials od Ubisoftu je veľmi známa už niekoľko rokov. Jednoducho ovládaná motorka, s ktorou sa vo vzduchu dajú robiť triky, sa stala námetom pre celý rad hier na niekoľkých rôznych platformách a hráči si ju tak mohli zahrať na PC v podobe Java či Flash hier, rovnako ako na konzolách. Teraz sa však Trials dostáva aj na mobilné operačné systémy a po nejakom čase, počas ktorého bola táto hra limitovaná v podobe beta verzie pre vybrané oblasti, je Trials Frontier dostupná pre všetkých v Obchode Play.

trialsfrontier2 trialsfrontier3

Charakteristickou vlastnosťou série Trials je veľmi dobre spracovaná fyzika tratí a motoriek a tento prvok sa dostal aj do verzie pre Android. Spojte to spolu so sľubovanými 50 hodinami gameplayu a recept na úspech je takmer hotový. Hra je spracovaná veľmi pekne aj po grafickej stránke, aj keď sa nesnaží súperiť s konzolovou grafikou a skôr sa uberá animovaným smerom, no na zážitku z hrania to vôbec neuberá. Hráči prechádzajú hrou v podobe misií či levelov, pričom vždy po skončení aktuálnej časti sa vrátia do svojej dediny, v ktorej môžu vylepšovať všetko, čo ich napadne. Hra je zároveň sprevádzaná aj príbehom, ktorý autori označili za nezmyselný a veľmi zábavný. V hre na vás čaká až 250 misií na viac než 70 jedinečných tratiach, pričom jazdiť budete na 9 motorkách, z ktorých každá má vlastné vylepšenia. Čerešničkou na torte je fakt, že hra je vybudovaná od základu a optimalizovaná pre ovládanie pomocou dotykovej obrazovky, čo ju robí ešte atraktívnejšou.

trialsfrontier4 trialsfrontier45

V hre postupne objavujete nové a nové prostredia, môžete súperiť so svojimi priateľmi a porovnávať si skóre, no zároveň si môžete pozrieť výsledky najlepších hráčov na celom svete a porovnávať sa aj s nimi. Trials Frontier je v Obchode Play zadarmo, ale ako to už býva, ponúka nákupy vo vnútri aplikácii. Na jazdenie máte totiž obmedzené množstvo paliva, ktoré ak sa vám minie, tak určitý čas potrvá, kým sa znovu doplní. Druhá možnosť je, že si zaň zaplatíte a čakanie si skrátite. Tento formát je v pretekárskych hrách pomerne bežný, no napriek tomu to nie je nič potešujúce a do značnej miery to ovplyvňuje zážitok z hrania.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

24.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+