MojAndroid

Ako to už býva zvykom, všetky očakávané filmy s obrovským rozpočtom prinášajú so sebou aj herné spracovanie v podobe titulu pre mobilné zariadenia. Výnimku netvorí ani najnovší diel populárnych bojov vyspelých mimozemských robotov Transformers s podtitulom Age of Extinction. V tomto prípade sme sa dočkali nekonečnej behačky (endless runner) v kombinácii s bojovými prvkami. Novinka je dostupná úplne zadarmo pre všetky Android zariadenia s verziou 2.2 a vyššou.

V hre ovládate jedného z transformerov a bežíte naprieč ulicami veľkomesta, pričom ničíte všetkých Decepticonov, ktorí vám skrížia cestu. Svojich nepriateľov môžete ničiť z diaľky zbraňou alebo zblízka mečom. Všetky zbrane je pritom možné vylepšovať v obchode vrámci mobilnej hry. Ako to už poznáte z filmu, v hre môžete transformovať aj do dopravných prostriedkov, pričom každá postava má svoj charakteristický model automobilu.

28.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+