MojAndroid

Živí zomierajú a mŕtvoly sa vracajú späť. Tak to už vo svete The Walking Dead chodí. Táto atraktívna hra je dostupná pre operačný systém iOS už nejaký týždeň, no onedlho sa jej dočkajú aj priaznivci mobilných hier na Androide, a to už 29. októbra. Spojenie tvorcov Next Games a AMC má vytvoriť úplne nový pohľad na svet po apokalypse. Hra sa výrazne líši od prevedenia série The Walking Dead od Telltale. Tento titul je viac zameraný na priamy boj medzi skupinou preživších proti skupine tzv. “walkers”.

walking dead 04walking dead 03

Príbeh je silne inšpirovaný svetoznámym seriálom The Walking Dead, ktorý taktiež istý čas produkovalo AMC. Hrdinovia sa ocitajú v tábore Terminus, ktorý je pod útokom “chodcov”. Úlohou je uniknúť a za každú cenu zostať na žive. Hra ponúka 6 možností úteku a rôzne scenáre vývoja udalostí, vrátane niekoľkých hrdinov, ktorí sa líšia svojimi vlastnosťami, schopnosťami či zbraňami.

walking dead 01walking dead 02

V hre vás navyše celým príbehom sprevádza Daryl Dixon, jedna z najpopulárnejších postáv seriálu The Walking Dead. Reálny hlas herca Normana Reedusa a postava Daryla Dixona sú naozaj lákadlom pre fanúšikov seriálu The Walking Dead. Daryl vás postupne učí ako bojovať proti skupinám chodiacich mŕtvol, takisto ako používať zbrane, či ako sa bezpečne dostať do ďalšej oblasti.

Toto podanie postapokalyptického sveta The Walking Dead si ide rozhodne svojou cestou. Do obchodu Play pribudne 29. októbra, no trailer na túto šikovne spracovanú hru si môžete pozrieť v priloženom videu už teraz.

28.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+