MojAndroid

Ak sa zaujímate o mobilné hry, určite poznáte titul Infinity Blade, ktorý je stále hitom v konkurenčnom obchode App Store od Applu. Od roku 2010, kedy sa táto hra prvý krát objavila na trhu sa mnohí vývojári snažia napodobniť jej úspech. Najnovší pokus predstavuje titul Stormblades od herného štúdia Kiloo, ktoré určite poznáte vďaka známej hre Subway Surfers.

V hre Stormblade sa ocitnete v úlohe hlavného hrdinu, ktorý bojuje naprieč ruinami antických miest a zrúcanín s inými bojovníkmi. Boj prebieha takmer rovnako, ako v prípade Infinity Blade. Svojich súperov doslova sekáte pohybmi prstov na obrazovke, pričom ich útoky odráža protichodným pohybom svojho meča. Proti väčším útokom je možné využiť úhybný manéver, no ten pomerne často nefunguje. Ovládanie tak potrebuje nejakú mieru cviku.

image (34)

Po grafickej stránke sa tiež nejedná o nič extrémne prepracované a celej hre chýba akýkoľvek náznak príbehu. Ak aj napriek tomu chcete vyskúšať nový titul Stormblade, stiahnuť si ho môžete zadarmo v obchode Google Play.

Verzia: 1.4.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.10
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+