MojAndroid

Ak patríte medzi futbalových fanúšikov, v týchto dňoch zrejme prežívate najkrajšie obdobie za posledné štyri roky. Futbalové majstrovstvá sveta v Brazílii sú v plnom prúde a záplava informácií sa na nás valí zo všetkých strán. Ak sa ale aj radi odreagujete pri dobrej hre, určite si nenechajte ujsť zábavné prevedenie Svetového pohára v hre Stickman Soccer 2014 od štúdia Djinnworks e.U.

stickman-soccer1 stickman-soccer2 stickman-soccer3 stickman-soccer4

Ako názov napovedá, ide o futbalovú hru, kde miesto reálnych hráčov budete ovládať jednoduchých panáčikov. Hra sa ani nijako inak nesnaží priblížiť realite a skôr je zameraná na jednoduchosť. Pravidlá sú okresané na minimum, neexistuje žiaden offside a fauly sú evidované poväčšine iba vo vnútri pokutového územia. Hra však ponúka množstvo herných módov a nastavení, ktoré zaručia dlhé hodiny kvalitnej zábavy.

Na začiatku máte k dispozícii tri herné módy –

 • Tréning, v ktorom si môžete vyskúšať ovládanie hráčov
 • Penaltový rozstrel
 • Rýchla hra, kde si jednoducho vyberiete dva tímy a odohráte jeden zápas

Screenshot_2014-06-25-13-34-33  Screenshot_2014-06-25-13-34-26

Na začiatku zápasu si zasa môžete vybrať, ako dlho má trvať, či chcete ovládať beh hráčov manuálne alebo automaticky a na výber máte aj štyri úrovne obtiažnosti. Tesne pred začiatkom zápasu si môžete ešte vybrať farby dresov jednotlivých tímov. Samotné ovládanie hráčov je veľmi jednoduché – joystickom na ľavej strane ovládate smer behu hráča, na pravej strane zasa máte dve tlačidlá – strela a prihrávka pri útočení, bránenie/prepínanie hráča a atakovanie sklzom pri bránení.

Medzi ďalšie herné módy patria –

 • Svetový šampionát v Brázílii – 32 tímov, skupinové fázy + vyraďovacia fáza pre najlepších 16 tímov
 • Krátka sezóna – 10 tímov, pričom hrá každý s každým (9 zápasov)
 • Dlhá sezóna – 40 tímov systémom každý s každým (39 zápasov)
 • Djinnworks Cup – 16 tímov, vždy sa hra na 2 víťazné zápasy
 • Európsy pohár – 20 tímov, vyraďovacia fáza pre 16 najlepších
 • Americký pohár – 10 tímov, 18 kôl, vyraďovacia fáza pre 8 najlepších
 • Street Soccer – pouličný futbal
 • Beach Soccer – plážový futbal

Hra teda naozaj ponúka obrovské množstvo herných módov, pričom niekedy je naozaj náročné uspieť, najmä na vyšších obtiažnostiach. Hra je v základe dostupná zadarmo, no ponúka niekoľko možností, ako odomknúť jednotlivé herné módy. Na výber máte možnosť pozrieť si určitý počet videí s reklamami a následne sa vám sprístupní daný herný mód. Pre odomknutie iných zasa budete musieť likenúť facebookovú stránku herného štúdia. Je tu ale aj možnosť zakúpiť si prémiový obsah a vyhnúť sa všetkým reklamám, ktorých je v hre viac než dosť. Za poplatok vo výške 1,79€ sa odomkne všetok obsah hry a zároveň sa zbavíte všetkých nepríjemných reklám. Ak nechcete zaplatiť požadovanú sumu a zároveň vám reklamy počas hrania prekážajú, môžete si vždy na začiatku hrania pozrieť tri videá a počas ďalších dvoch hodín nimi už nebudete obťažovaní. Ak sa vám hra páči, môžete si ju stiahnuť aj pomocou nášho widgetu nižšie.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=Hjo-0XQWrhM]

Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma

1.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+