MojAndroid

Hra Crossy Road je medzi užívateľmi veľmi obľúbená aj vďaka svojej jednoduchej grafike a spôsobu hrania. Vývojári vás nenútia míňať peniaze na mikrotransakcie. Tie tu síce nájdete, no kúpite si za ne iba drobné vylepšenia a doplnky, na ktoré si môžete našetriť počas hrania. Nejde pritom o esenciálne prvky, bez ktorých by bola hra nezaujímavá, ale o extra doplnky, bez ktorých sa zaobídete. Na rovnakom princípe stavia aj titul Shooty Skies, ktorý pochádza od tvorcov hry Crossy Road a ktorý kombinuje osvedčený herný princíp, grafiku a zaujímavý žáner leteckých strieľačiek.

Princíp hry je jednoduchý – budete ovládať lietadlo (resp. lietajúci stroj), ktorým sa budete snažiť zostreliť všetkých nepriateľov. Tí vám budú postupne lietať do cesty a vašou úlohou bude pohybom prsta po displeji navigovať lietadlo tak, aby ste ich zostrelili, alebo aby ste sa im vyhli. Výhodou hry je, že jednoduchá grafika nie je náročná na výkon a hra tak bude dobre fungovať na väčšine zariadení.

shooty-skies-3 shooty-skies-1 shooty-skies-2

Napriek jednoduchosti je ale grafika veľmi atraktívna a zaujímavá. Ovládanie je jednoduché a praktické a celá hra je zábavná. Vašimi nepriateľmi budú často krabice či smartfóny, a tak sa nemusíte báť, že by šlo o násilný titul. Doterajšie hodnotenie 4,8/5 v obchode Play hovorí samo za seba, no ak sa chcete presvedčiť na vlastnej koži, stiahnite si hru Shooty Skies prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 2.600.9195
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.600.9195
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

7.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+